دربارهی ما

خاطرات خوب اینجا شروع میشه

INTERLINK در سال 1998 تاسیس شد، با مقر آن در چین گوانگژو تاسیس شد. گوانگژو شهر مدرن و صنعتی چین است. امروز، INTERLINK تبدیل به یک پیشرو جهانی از لوازم جانبی تلفن همراه و محصولات چند رسانه ای در سراسر جهان شده است. نه تنها ما طراحی، توسعه و تولید تمام محصولات خود را، اما ما نیز در بازار و فروش آنها. در INTERLINK، ما بالاترین کیفیت را برآورده می کنیم و به خدمات حرفه ای اعتقاد داریم. INTERLINK به عنوان یک شرکت متمرکز بر مشتری، توانایی پاسخ سریع به نیازهای بازار را دارد.

interlink افغانستان عملیات خود را در افغانستان در دسامبر 2017 آغاز کرد

اینترلینک معتقد است که نقش فعال در حمایت از جامعه و مسئولیت پذیری نسبت به توسعه اجتماعی کشور دارد.

نام تجاری که می توانید بر روی آن حساب کنید

INTERLINK دارای بیش از 400 محصول به علاوه، از جمله انواع باتری های تلفن همراه، شارژر تلفن هوشمند، بانک های قدرت، هندزفری و کابل داده و غیره. علاوه بر برآورده ساختن نیازهای خاص سیستم، ما با ایجاد لوازم جانبی جدید جادویی که به سبک های مدرن پیشرفته تکنولوژی متصل می شوند، روند ایجاد می کنیم. INTERLINK زمانی که به سازماندهی زندگی دیجیتالی خود می پردازد، همه چیز را دارد.

کنترل کیفیت کامل

INTERLINK به عنوان یک اعلامیه تعهد ما به کیفیت، مفهوم کلی کیفیت را در سراسر شرکت اجرا کرده است. بخش INTERLINK ما تولید می شود به صورت جداگانه با استفاده از تجهیزات تست پیچیده و نرم افزار تست سفارشی تست شده است. کارکنان تولید تحت آموزش های فشرده قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که تمام محصولات با استانداردهای کیفیت دقیق شرکت مطابقت دارند.

نگاه به آینده

به عنوان یک شرکت متمرکز بر آینده، INTERLINK فراتر از افق است که پیش بینی، برنامه ریزی و ارائه محصولات و خدمات با کیفیت را که می خواهید، پیش بینی می کند و ما را در خط مقدم صنعت نگه می دارد. ما آینده را فرصتی بی حد و مرز می بینیم. خاطرات خوب از اینجا شروع می شود!

مدیر عامل MESSAGE

"من می خواهم به لطف تدبیری از تیم ما تشکر کنیم تا حمایت های سخاوتمندانه ای را به همراه داشته باشد. با توجه به" قابلیت اطمینان اتحادیه "به عنوان مأموریت ما، مشتاق هستیم که رضایت مشتری INTERLINK همچنان به ارتقای ارزش پایدار شرکت ادامه دهد. از آن است که به طور کامل از این واقعیت بهره مند نمی شود که، مانند دارایی های ملموس یا غیرمستقیم، مانند فرهنگ حرفه ای و فنی تا کنون، توانایی ارائه خدمات در مقیاس جهانی، و همچنین سازماندهی قابل توجهی از منابع انسانی کل طیف وسیعی از فعالیت ها از نقطه نظر متمرکز بر مصرف کننده است. علاوه بر این، با تلاش های مشترک همه کارکنان، اقدامات بازاریابی را انجام خواهیم داد تا از طریق نوآوری به منظور ارائه ارزش های جدید در سراسر جهان، به لطف پیشرفت های تکنولوژیکی ارائه شود. شعار ما "INTERLINK، علامت اعتماد است."

"اجازه دهید ما با هر مشتری به جلو برویم تا INTERLINK آینده را بسازیم، به ما اجازه دهید حرفه ای های ارزش جدید را تولید کنیم. با توجه به اهداف فوق، کارکنان قبلا شروع به حرکت به عنوان یکی. اینترلینک یک داستان موفقیت بدون مشتریان و کارکنان اختصاص داده شده است که تا کنون به اشتراک گذاشته شده است سفر باور نکردنی از سهم ما غیر ممکن است. ما مشتاقانه منتظر ادامه دادن به خدمت و کار با آنها هستیم و همچنین در آینده از سایر سهامداران شرکت می کنیم. ما از کسانی که در یک زنجیره ای از رویدادها علاقه مند هستند تشکر می کنیم و قول داده ایم تا تلاش های خود را برای غلبه بر انتظارات پشتیبانی مداوم دریافت کنیم. از شما متشکرم که برای بازدید از سایت ارتباطات اینترنتی، از صمیم قلب بازخورد سازنده راضی هستم

INTERLINK Guangzhou Pvt. با مسئولیت محدود